Zdjęcia produktowe suplementów diet

Zdjęcia produktowe suplementów, w naszym przypadku z wykorzystaniem druku 3D, wymagają nie tylko wizji przy ich tworzeniu, odpowiedniego ułożenia, ale także poświęcenia dużej ilości uwagi przy wykonywaniu retuszu tych zdjęć produktowych.

Nabraliśmy w tym już dużego doświadczenia, dlatego też oferujemy Wam swoją usługę wykonania retuszu zdjęć suplementów. Na czym skupia się retusz tych zdjęć produktowych? Przybliżmy trochę ten temat, a potem przyjrzyjmy się zdjęciom produktowym suplementów przed oraz po obróbce.

Retusz fotografii suplementów diet

Obróbka zdjęć produktowych suplementów wymaga skupienia się na każdym z elementów znajdujących się na fotografii. Czy jest to opakowanie suplementu, dodatki w postaci wydruku 3D, czy tło – wszystkiemu należy się przyjrzeć.

Retusz zdjęć suplementów to głównie poprawianie kolorystyki lub całkowita jej zmiana oraz usunięcie niedoskonałości.

Usuwanie niedoskonałości ze zdjęć produktowych

Podczas retuszu zdjęć produktowych suplementów ściągamy uwagę na niedoskonałości takie jak wszelkiego rodzaju plamki, kurz czy włoski. Na zdjęciach przed obróbką widoczne są niejednolite elementy, na których ustawione są suplementy. Jednak na zdjęciu po retuszu widać już ich spójność. Niedoskonałości pozbywamy się z samego suplementu, dodatków oraz tła.

Retusz tła na zdjęciach produktowych

Nasze tło na zdjęciach suplementów powinno tworzyć spójną całość z innymi elementami. Nie może przytłaczać, ale też nie wyróżniać się bardziej niż sam reklamowany na zdjęciu produkt. Jednym słowem – panować musi równowaga. Pod retusz podlegają także prześwietlenia i zbędne cienie.

Dopiero po zakończeniu procesu retuszowania, kadrujemy zdjęcie produktowe usuwając zbędną przestrzeń. W jego centrum znajdować się powinien nasz produkt, czyli suplement diety.

Obróbka zdjęć suplementów na stronę www

Nic lepiej nie odda efektów retuszu zdjęć produktowych suplementów niż docelowe fotografie. Ale podsumujmy jeszcze wszystko słownie. Nasza usługa fotograficzna wykonania retuszu zdjęć suplementów diety obejmuje jej profesjonalną obróbkę. Gotowe fotografie, które odsyłamy, przeznaczone są już do użycia np. do udostępnienia na stronie internetowej czy social mediach.

Zapraszamy do przyglądania się wykonanym, oraz obrobionym przez nas zdjęciom oraz do zadawania pytań w razie potrzeby. Skontaktować się możecie z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej bądź telefonu. Zapraszamy do KONTAKTU.

Retusz zdjęć produktowych suplementów