photos1

Retusz-fotografii.com to miejsce, gdzie wykonujemy cyfrową obróbkę oraz retusz zdjęć online 24/7. Jesteśmy zespołem młodych, pracowitych i kreatywnych fotografów oraz grafików, którym nieustannie przychodzą do głowy ciekawe, atrakcyjne pomysły, wprawiające wszystkich w niepowstrzymaną chęć i zapał do pracy twórczej. Możemy śmiało pochwalić się bogatym doświadczeniem, które posiadamy już od 14 lat i ciągle zdobywamy nowe poprzez kształcenie się w zawodzie będącym naszą wspólną pasją. Uwielbiamy zaznajamiać się z bez przerwy poszerzającą się wiedzą na temat obróbek i retuszu fotosów, aby prężnie rozwijać naszą firmę – studio fotograficzne ku zadowoleniu klientów.

Niejednokrotnie zdarzyło nam się usłyszeć przykre słowa: „Szkoda, że nasze zdjęcia tak wyglądają”. Jednakże dla naszego zespołu to fantastyczna motywacja do wszelkich działań, by nasi konsumenci mogli powiedzieć: „Niezmiernie cieszymy się, że nasze zdjęcia tak wyglądają„. Wierzymy, że przy naszej pomocy Wasze zdjęcia zdobędą ten ostatni, sekretny składnik, dzięki któremu zachwycą one oko wszystkich oglądających. Zdjęcia ślubne nabiorą iście weselnego klimatu, portrety osiągną należytą kunsztowność, pamiątki zdjęcia wakacji sprawią, że Państwa bliscy zapragną zobaczyć na własne oczy zapierające dech w piersiach widoki, fotosy – zdjęcia reklamowe i produktowe packshoty nakłonią swoją estetyką nabywców do kupna widocznych produktów, a sesje zdjęciowe zyskają magicznego uroku. To tylko kilka przykładów zamówień, które już mnóstwo razy przyszło nam przyjmować i jak zawsze mamy ochotę na jeszcze więcej. Już nie możemy doczekać się kolejnych zleceń edycji i obróbki Waszych zdjęć.

Usługi fotograficzne online

Jeżeli profesjonalna, komputerowa obróbka zdjęć sprawia Państwu niemałe kłopoty, jesteśmy gotowi do niezwłocznej współpracy. Jednym z wielu naszych atutów jest szybka realizacja większości projektów. Stworzyliśmy nasz system w taki sposób, aby poprawa fotografii online mogła odbyć się o każdej porze dnia i nocy. Co więcej, cały czas pracujemy nad tym, aby czas realizacji był możliwie jak najkrótszy.

Nasze usługi fotograficzne kierujemy do każdego, kto oczekuje czegoś więcej od swoich zdjęć niż tylko zwykłe, standardowe przechwycenie krajobrazu, wydarzenia, produktu, portretu czy też innych rodzajów fotografii. Zadbamy o odpowiedni dobór oferty zarówno dla fotografów, którzy już mają za sobą wiele udanych zdjęć jak i dla klientów chcących wydobyć z własnych fotografii olśniewające detale bądź poprawić je tak, aby byli oni w pełni zadowoleni ze swoich dzieł. Zapewniamy również pełną anonimowość. Przesłane i edytowane zdjęcia nigdy nie zostaną przez nas opublikowane i wykorzystane!

Różnorodne usługi obróbki, edycji i retuszu zdjęć dostępne w naszej firmie – studiu fotograficznym głównie obejmują profesjonalną obróbkę a także retusz fotografii. Ponadto, wśród naszych ofert znaleźć można fotomontaże, wydruki fineart na papierach fotograficznych, foto-obrazy na płótnie – canvas, realizacje niestandardowe fotograficzne, graficzne a także rysownicze oraz wiele innych. Polecamy również zapoznać się z oferowanymi pakietami i zniżkami ilościowymi, naprawdę warto. Gwarantujemy dokładne dostosowanie naszej pracy do wymagań i wytycznych klienta. Stawiamy na indywidualne podejście, które umożliwi osiągnięcie satysfakcji usługobiorców z efektu rewelacyjnych edycji. Dla pracowników będzie to czysta przyjemność, wiedząc że podjęte działania spotkają się z przychylną opinią konsumentów.

Cyfrowa obróbka zdjęć

Fotografie po naszej edycji wyglądają niezwykle wyjątkowo. Czy jesteśmy w stanie określić dlaczego? Oczywiście, że tak. Umiejętnie wykonane przez nas dzieła fotograficzne są tak nadzwyczajnie efektowne, ponieważ przykładamy się ze szczególną dbałością do każdego zlecenia. Staramy się możliwie jak najlepiej zawrzeć w pracach wszystkie warunki otrzymane od naszych nabywców.

Dodatkowo zdradzimy jeszcze, że aktualnie pracujemy na skalibrowanych sprzętowo monitorach EIZO, dzięki którym możemy tworzyć zachwycający retusz fotografii i obróbkę zdjęć zharmonizowany z potrzebami zamawiających. Pamiętamy o tym, że każde zdjęcie powinno oddawać niepowtarzalny klimat, dlatego też nie działamy na ustawieniach fabrycznych. Za każdym razem dobieramy ustawienia samodzielnie, tak aby zapewnić Państwu oryginalną edycję zdjęcia. Nadmienimy również, że pracujemy na dwóch serwerach dedykowanych o pojemności 2TB (każdy). Dlatego nie ma żadnych limitów. Rozmiary i waga przesyłanych zdjęć nie mają dla nas znaczenia.

Fotograf Rzeszów

Kooperacja pomysłowości naszego zespołu fotografów z funkcjonalnością i solidnością technologii bardzo pozytywnie wpływa na wysoki poziom profesjonalności stworzonych przez nas obróbek i retuszy zdjęć, co jest widoczne na wszystkich edytowanych zdjęciach. Możecie się o tym przekonać sami, przeglądając ułożone przez nas portfolio na naszej stronie, do czego gorąco zachęcamy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Obiecujemy, że będzie ona zadowalająca.

Zapraszamy do współpracy.

zespół retusz-fotografii.com

Zaufali nam