Poprawa jakości zdjęcia budynku firmowego kliniki

Wiemy, że nawet najlepsze zdjęcie wymaga czasem pokręcenia swoich walorów. Często chcielibyśmy, by było naprawdę profesjonalne i estetyczne. Nie zawsze jednak możemy pozbyć się podczas robienia zdjęcia wszystkiego, co nie powinno znaleźć się przed obiektywem.

Dlatego właśnie z pomocą przychodzimy Tobie my! Jesteśmy w stanie odmienić Twoją fotografię, poprawić jej jakość, a także usunąć elementy, które są dla Ciebie zbędne. Wszystko dzięki retuszowi zdjęć.

Retusz zdjęć kliniki na stronę www

Przykładem retuszu, podczas którego usunęliśmy elementy zbędne i stworzyliśmy za jego pomocą estetyczną fotografię, była obróbka zdjęć dla kliniki okulistycznej w Sopocie. Klient wybrał retusz zdjęć niesystemowy zdjęcia firmowego zlecający poprawę ich jakości i usunięcie konkretnych elementów ze zdjęcia.

Obróbka zdjęć budynku firmowego

Retusz zdjęcia budynku Centrum Okulistycznego Dr Szulc rozpoczęliśmy od poprawienia ogólnej jakości fotografii, wskaźniku balansu bieli, ekspozycji oraz innych parametrów. Zbędnymi elementami, które zlecono nam usunąć ze zdjęcia, były krzewy oraz drzewa, które zasłaniały docelowy budynek, a także rozpraszały uwagę.

Dodatkowo poprawiliśmy perspektywę zdjęcia oraz kadr, by budynek Kliniki Dr Szulc był ustawiony względem pionu.

Retusz niesystemowy zdjęć

Na naszej stronie internetowej możesz zlecić nam retusz zdjęć systemowy, dotyczący typowej obróbki zdjęć, polegający między innymi na poprawie jakości, kolorytu, ale także istnieje opcja retuszu niesystemowego.

Zlecając nam retusz niesystemowy, to Ty decydujesz co konkretnie mamy wykonać. Jest to zlecenie indywidualne. My przedstawiamy Ci wycenę i tuż po płatności od razu je realizujemy. Co więc należy do obróbki niesystemowej? Jest to między innymi jak w przypadku retuszu zdjęć dla Centrum Okulistycznego DR Szulc, poprawa jakości, usunięcie danego elementu, zmiana koloru.

By złożyć zamówienie, zapraszamy do zakładki Sklep. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do KONTAKTU.

Poprawa jakości zdjęć dla kliniki