Zdjęcia na www typu duch

Zdjęcia typu ghost, inaczej zdjęcia duch wykorzystywane są najczęściej w branży modowej. Na celu mają zaprezentowanie odzieży bądź gadżetów jak na manekinie, a zarazem tak, by manekina nie było widać – na niewidzialnej sylwetce, skąd pochodzi nazwa.

Takie zdjęcia typu ghost udostępniane są na stronach internetowych oferujących ubrania. Każda z odzieży przedstawiona jest od przodu oraz tyłu, na co wgląd ma klient, który, by zakupić ubranie, nie musi wybierać się do sklepu stacjonarnego. Może dokonać zakupu przez internet.

Retusz zdjęć modowych

Retusz zdjęć typu ghost, inaczej retusz zdjęć typu duch polega na sklejeniu ze sobą serii fotografii tego samego ubrania. Oprócz umiejętnego “złożenia” zdjęć w jedno należy skupić się na równomierności innych parametrów, jak na przykład tło i oświetlenie. Takim retuszem zdjęć typu ghost zajmują się nasi graficy, którzy w profesjonalny sposób potrafią stworzyć fotografię z niewidzialną sylwetką.

Kryteria zdjęć do retuszu typu ghost

Jakie zdjęcia nadadzą się do retuszu tak, by powstała fotografia typu duch? Przesyłając nam zdjęcia modowe przeznaczone do obróbki, należy pamiętać, by przedstawione na nich ubrania były wyprasowane, bez nienaturalnych zgięć. Warto też oczyścić ubranie przed sesją z kurzu.

Kolejną istotną sprawą, która ma duże znaczenie przy retuszu zdjęć typu duch, jest to by ubranie było ułożone w jak najbardziej symetryczny sposób. Lewa strona ubrania powinna być równa prawej. Symetria dotyczy także oświetlenia – musi być ono równomierne, a także nie za jasne i nie za ciemne.

O czym jeszcze należy pamiętać, przesyłając nam zdjęcia do retuszu? Zdjęcia typu ghost powstają wskutek sklejenia ze sobą ubrania z różnych perspektyw, dlatego fotografie, które chcesz nam przesłać, muszą przedstawiać rzeczy od ich przedniej strony oraz tylnej, jak i lewą stronę ubrania.

Zdjęcia typu ghost najczęściej przedstawione są na białym tle, dlatego też preferuje się wykonywanie fotografii przy jego użyciu.

Retusz fotografii ghost

Chcesz przesłać nam zdjęcia modowe do retuszu? Zapraszamy do KONTAKTU – do wysyłania plików do wyceny za pośrednictwem naszej strony internetowej, a także zadawania pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości.