Zdjęcia produktowe dla branży meblarskiej

Zawsze staramy się podkreślić istotę zdjęć produktowych, które nie tylko stanowią reklamę usługi bądź produktu, ale i świadczą o naszej firmie. Dokładniej o jej profesjonalności, ponieważ gdy Twoje zdjęcia na stronie internetowej są w nienagannej jakości, klient spojrzy na Ciebie jako na osobę, która dba o jej perfekcyjność.

W taki sposób zapewniasz klientowi to, czego potrzebuje, czyli zdjęcia, które w stu procentach oddadzą wygląd produktu. Dzięki temu taki klient może dokonać zakupu przez internet bez obaw, a z dużym poczuciem wiarygodności. Dodatkowo wspiera to jego wygodę, ponieważ nie musi dokonywać zakupu w sklepie stacjonarnym.

Jeśli chodzi o meble, co zrobić, by ich surowe zdjęcia wyglądały atrakcyjniej? My oczywiście proponujemy Ci retusz fotografii, ponieważ wiemy, jak bardzo potrafi on podnieść jakość sesji produktowej. I o tym kilka słów…

Retusz zdjęć mebli

Na czym skupia się retusz zdjęć dla branży meblarskiej, który ma na celu ich uatrakcyjnienie, oraz przedstawienie produktu tak, by wyglądał on estetyczniej? Zadaniem naszych grafików, podczas retuszu zdjęć produktowych mebli jest głównie szparowanie, czyli wycinanie tła oraz usuwanie niedoskonałości.

Produkt przedstawiony na zdjęciu jest wycinany z tła, na którym zdjęcie było wykonywane, a potem wklejane na tło o kolorze białym. Pozwala ono na przejrzystość. Osoba przeglądająca takie zdjęcie produktowe jest skupiona na samym wyglądzie mebla, a więc pozostaje nierozproszona.

Niedoskonałości, których się pozbywamy, dotyczą wszystkiego, co zaburza wygląd produktu, jak na przykład kurz czy zarysowania, a także przebarwienia.

Obróbka zdjęć produktowych mebli

Co zrobić, by złożyć zamówienie na retusz zdjęć dla branży meblarskiej? W tym celu zapraszamy w zakładkę „sklep” na naszej stronie internetowej, gdzie możesz przesłać pliki oraz zamieścić komentarz odnośnie do tego, czego oczekujesz. Jeśli jednak najpierw chcesz zadać nam pytanie, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem strony internetowej bądź telefonu.

Zdjęcia produktowe grają istotną rolę w e-commerce, w katalogach stron internetowych, ulotkach reklamowych, ofercie każdej firmy handlowej i produkcyjnej dlatego warto zapewnić sobie i swojej firmie profesjonalne zdjęcia, a tym bardziej swoim klientom.

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem zdjęć produktowych mebli lub retuszem, obróbką fotografii dla branży meblowej na potrzeby e-commerce, strony www, katalogu z ofertą zapraszamy do KONTAKTU.

Fotograf produktowy – M.Wolan