Drewniane pudełka na zdjęcia

Poszukujesz oryginalnego pudełka na przechowywanie zdjęć z istotnych dla Ciebie uroczystości. Szukasz pomysłu na fajny i ciekawy prezent? Sprawdź zasuwane pudełka na zdjęcia i fotografie, które możesz personalizować i grawerować nadając im jeszcze fajniejszy wygląd. Zasuwane pudełka pomieszczą zdjęcia o różnym formacie i w określonej ilości, którą ustalisz sam na etapie składanego zamówienia online lub telefonicznie.

Pudełka z drewna egzotycznego

Możesz zamówić kompleksową usługę w jednym miejscu. Wybierz zdjęcia, prześlij je do nas lub przynieś do naszego studia fotograficznego. Określ rozmiar i rodzaj opakowania. Po wspólnych ustaleniach przygotujemy produkt dedykowany specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo w pudełku może być osobna przegroda na pendrive lub schowamy go pod zdjęciami w dnie. Jeżeli interesują Was zdjęcia cyfrowe możemy zgrać je na pendrive w drewnianej oprawie, dodać grawer i ładnie zapakować w pudełko.

Pudełka z drewna na fotografie.

Oferujemy również przeróbki indywidualne różnego rodzaju, np.:

  • fotomontaże i składkowanie fotografii
  • usuwanie lub dodawanie elementów
  • tworzenie mozaik z zdjęć

  • profesjonalne przygotowanie do wydruku
  • bezstratne powiększanie plików do wydruków wielkoformatowych

W przypadku zamówień indywidualnych, których nie ma w sklepie, prosimy o skorzystanie z formularza do wysyłania plików, który znajduje się poniżej na tej stronie, małe pliki można wysłać też na email biuro@retusz-fotografii.com. W sprawie wyceny zlecenia – oprócz opisu prosimy o dołączanie zdjęć, które mają zostać wycenione.