Retusz fotografii z Chrztu Świętego

Ważne wydarzenia w życiu człowieka warto jest uwiecznić za pomocą zdjęć, które parę lat później możemy przeglądać ze wzruszeniem. Szczególnie warto jest to zrobić, gdy przychodzi czas Chrztu Świętego naszego dziecka. Jeśli uwiecznimy te istotne momenty uroczystości przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego, bohater tego dnia będzie mógł oglądać je w swojej dorosłości oraz przekazywać je nawet swoim dzieciom. By zdjęcia te przykuwały uwagę, należy skupić się na nich już przy ich wykonywaniu, jednak to retusz potrafi podkręcić wszystko, co czyni je wyjątkowymi.

Retuszowanie zdjęć z Chrzcin

Zdjęcia z Chrztu same w sobie są magiczne, ze względu na tę istotną okazję, natomiast, co jeśli można byłoby uczynić je jeszcze wspanialszymi?

Z doświadczenia wiemy, że nie zawsze fotograf jest w stanie zapanować nad wszystkim, co dzieje się podczas uroczystości Chrztu Świętego oraz rodzinnego obiadu i świętowania. Czasem promienie słoneczne pojawią się tam, gdzie ich nie trzeba, a czasem ich zabraknie. W taki sposób powstanie zbyt jasne lub zbyt ciemne zdjęcie, z którego niewiele można wyczytać. Niekiedy też przed obiektywem znajdzie się coś, co naprawdę rozprasza uwagę, choć jest małym i niepozornym elementem.

Nasi graficy zajmują się retuszem zdjęć, który sprawi, że Twoje zdjęcia z Chrztu Świętego podkreślą delikatny charakter tej okazji. Są to profesjonaliści wyposażeni w odpowiedni program do obróbki zdjęć i kreatywność, przez co Ty nie musisz niczym się przejmować – przesyłasz nam pliki, a my zajmujemy się całą resztą.

Retusz zdjęć z Chrztu Świętego na pewno sprawi, że Twoja rodzina spojrzy na nie z sentymentem, ze względu na ich estetyczność i ciepły klimat.

Ogólna obróbka zdjęć z chrztu

Retusz zdjęć z uroczystości Chrztu Św., a także z późniejszego spotkania rodzinnego pozwala na zaakcentowanie najistotniejszych elementów tego dnia. Jest to podkreślenie najważniejszych parametrów zdjęć, czyli ekspozycji, balansu bieli i kontrastu. Ważne jest nasycenie kolorów, które tworzy delikatny klimat całej sesji.

Oprócz wcześniej wymienionych zabiegów zajmujemy się kadrowaniem, prostowaniem zdjęć, za pomocą ustawienia go względem pionu i poziomu, a także pozbywamy się prześwietleń i zbyt ciemnych obszarów, przez co fotografia z Chrztu wygląda bardziej estetycznie i wyraźnie. Jesteśmy w stanie usunąć też niedoskonałości, które psują wizualny efekt zdjęć, bo jak już wspominaliśmy, czasem może się pojawić coś, co naprawdę potrafi zakłócić jego harmonię, a jest zbędne.

Zaawansowany retusz zdjęć

W przypadku, gdy zależy Ci na bardziej zaawansowanym retuszu zdjęć z Chrztu Świętego, który obejmuje między innymi retusz twarzy, składając zamówienie, daj nam o tym znać. Prosimy Cię o precyzyjność, dzięki niej będziemy w stanie szybciej zrealizować Twoje zamówienie. W przypadku bardziej zaawansowanego retuszu koszty jego realizacji są większe oraz zajmują nieco więcej czasu. Dzięki zaawansowanemu retuszowi, który zlecisz, przeglądając zdjęcia, będziesz mógł poczuć się bardziej komfortowo.

W przypadku retuszu twarzy usuwamy z niej wszystko, co w czasie dwóch tygodni może zniknąć, czyli niedoskonałości takie jak wypryski, czy przebarwienia skórne. Możesz zlecić nam także korektę koloru włosów, lub odchudzanie postaci. Rozumiemy Twoje potrzeby, dlatego właśnie zrobimy wszystko, by przekazane nam do retuszowania zdjęcia wyglądały jak najbardziej atrakcyjnie.

Wycena retuszu zdjęć

Wycena każdego zamówienia odbywa się indywidualnie, w zależności od ilości zdjęć, ich rodzaju oraz rodzaju retuszu, któremu fotografie mają być poddane. O koszcie zamówienia dowiesz się, przesyłając nam pliki za pośrednictwem naszej strony internetowej. Tuż po Twojej płatności przechodzimy do jej realizacji. Gdy zdjęcia zostaną poddane naszej profesjonalnej obróbce komputerowej, przesyłamy do Ciebie gotowe pliki, które, dzięki dobrej jakości, możesz przeznaczyć do wydruku czy udostępnienia na social mediach oraz przesłania rodzinie.

Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania przed wysłaniem do nas plików, zapraszamy do KONTAKTU za pośrednictwem naszej strony internetowej lub kontaktu telefonicznego. Chętnie na nie odpowiemy :). Zapewnij sobie i swojej rodzinie wyjątkową pamiątkę w postaci klimatycznych zdjęć z Chrztu Świętego, odznaczającymi się także estetycznością i świetną jakością.

Fotograf na Chrzest Rzeszów – M.Wolan