Usuwanie niechcianych przedmiotów ze zdjęć

W fotografowaniu często zdarza się, że dopiero po zgraniu zdjęć zauważamy osoby i elementy, których nie chcemy. Czasami ktoś zrobi kiepską minę w tle, a chcielibyśmy wydrukować sobie zdjęcie. A czasami widok teściowej na zdjęciu burzy wspomnienia. Na szczęście z pomocą przychodzi Photoshop i jego zaawansowane narzędzia do usuwania i kopiowania elementów tła.

Narzędzia do przerabiania i edycji zdjęć

Pierwszym takim narzędziem jest łatka, dzięki której możemy usunąć drobniejsze przedmioty takie jak gałęzie czy latarnie wyrastające z głów. Większy problem stanowią obiekty zajmujące sporą część kadru, wtedy dochodzi bardziej zaawansowana obróbka, w czasie której musimy stworzyć tło od podstaw. Polega to na kopiowaniu coraz większych elementów tła tak, aby zasłonić niechciany obiekt. Wykorzystuje się do tego takie narzędzia jak stempel czy łatka. W momencie kiedy tło jest przygotowane poprawnie, możemy przystąpić do odmaskowywania elementów, które chcemy, aby się znalazły na zdjęciu.

Kiedy się stosuje przerabianie zdjęć online?

Usuwanie osób z fotografii jest bardzo często praktyką wśród naszych klientów. Jednym z przykładów mogą być zdjęcia, fotografie architektury, na których widać spacerujące osoby, których nie chcemy w kadrze. Czasem mamy miłe wspomnienie związane z jakimś miejscem, ale już nie z osobą, która stoi obok nas na zdjęciu. Przerabianie zdjęć online będzie też dobrym pomysłem wtedy, kiedy musimy dokonać zaawansowanej obróbki, tak aby w sposób niewidoczny usunąć nieodpowiadający nam element.

Jeżeli chcesz dokonać przeróbki wykonanych zdjęć i fotografii, usunięcia osoby ze zdjęcia napisz do nas zadzwoń lub wyślij plik graficzny na którym chcesz dokonać zmiany – korekty wyglądu.

Jak usunąć osobę ze zdjęcia?

Wyślij nam zdjęcie a wykonamy to bez śladu. Nasze realizacje znajdziesz poniżej!

usuwanie osób ze zdjęciausuwanie osób ze zdjęcia
usuwanie byłego ze zdjęciausuwanie osób ze zdjęcia