Retusz zdjęć z sesji ciążowej

Zdjęcia z sesji ciążowej stanowią wieloletnią pamiątkę dla rodziców, jak i samego dziecka, które na zdjęciach znajduje się pod sercem matki. Można powiedzieć, że czas wykonywania zdjęć ciążowych jest momentem celebracji ciąży i oczekiwania przyjścia na świat maleństwa.

Podczas sesji brzuszkowej w centrum ma znaleźć się kobieta, która eksponuje swój brzuszek na zdjęciach, dlatego też najważniejsze jest, by czuła się komfortowo i wyjątkowo. Istotne jest indywidualne podejście fotografa, ale i strój, w jakim kobieta zdecyduje się pokazać przed obiektywem.

Zdjęcia ciążowe wykonuje się zazwyczaj między szóstym a ósmym miesiącem ciąży. Jest to czas, gdy brzuszek jest już widocznie zaokrąglony oraz kobieta czuję się najlepiej.

Obróbka zdjęć ciążowych Rzeszów

Gdy zdjęcia ciążowe już powstały – dlaczego warto jest zdecydować się na ich retusz? Jakich efektów możesz spodziewać się po oddaniu zdjęć z sesji ciążowej profesjonalistom?

Zdjęcia surowe, czyli takie, które nie przeszły jeszcze przez etap obróbki, są ładne. Liczy się przy nich umiejętność fotografa, rola światła, perspektywy i tego, co na zdjęciu się znajduje. Potrafią zachwycić. Jednakże zdjęcia poddane nawet najdrobniejszemu retuszowi potrafią zachwycić jeszcze bardziej. Często wystarczy nawet delikatne podkręcenie nasycenia kolorów, ekspozycji, czy usunięcie drobnych niedoskonałości. Retusz zdjęć z sesji ciążowej może odmienić Twoje zdjęcia w prosty, ale niezwykły sposób.

Podczas decydowania się na retusz zdjęć z sesji ciążowej warto jest zastanowić się czego tak naprawdę oczekujemy. Zależy Ci na podkreśleniu estetyczności na zdjęciu, czy może wprowadzenia oglądającego zdjęcia ciążowe w magiczny klimat? Retusz zdjęć z sesji ciążowej możemy podzielić na parę poziomów, o których mowa poniżej.

Retusz ogólny zdjęć ciążowych

Składowymi retuszu ogólnego zdjęć z sesji ciążowej będą między innymi przycięcie fotografii do najbardziej atrakcyjnego rozmiaru. Ustawienie jej względem pionu i poziomu oraz zmiana najbardziej podstawowych elementów, jak ekspozycja, kontrast, balans bieli czy nasycenie kolorów. Podczas retuszu ogólnego zdjęć z sesji ciążowej pozbywamy się także elementów niepożądanych, niedoskonałości, które zwracają na siebie dużą uwagę, a nie wnoszą nic do całej kompozycji fotografii ciążowej. Już na tym etapie możesz odczuć zmianę między zdjęciem surowym a wyretuszowanym. Jeżeli jednak zależy Ci na jeszcze bardziej wyrazistym efekcie, mamy dla Ciebie zaawansowany retusz zdjęć z sesji ciążowej.

Zaawansowany retusz zdjęć ciążowych

Czym wyróżnia się zaawansowany retusz zdjęć z sesji ciążowej? Tutaj mamy nieco szersze pole do popisu, gdyż możemy skupić się w większej mierze na Twoim wizerunku, poprawie niedoskonałości. Do retuszu zaawansowanego będzie należeć także przykładowo zmiana koloru ubrania czy usunięcie jakiegoś elementu ze zdjęcia. A może podczas wykonywania zdjęć nie miałaś za sobą idealnego tła? To także jesteśmy w stanie skorektować. Tak więc – wszystko, co nie podlega pod obróbkę systemową zdjęć, będzie retuszem zaawansowanym zdjęć z sesji ciążowej.

Efekty retuszu zdjęć ciążowych

Tak jak wcześniej zaznaczyliśmy, nawet najdrobniejsze działania potrafią odmienić wygląd Twojego zdjęcia ciążowego oraz podkreślić jego estetykę, tak, że powodują jeszcze przyjemniejsze uczucie, gdy na nie patrzysz. Przyciągają jeszcze większą uwagę oraz pobudzają emocje. Za kilka lat zdjęcia będą miały moc wspomnień, dlatego też warto jest zainwestować nie tylko w same zdjęcia ciążowe, ale także ich profesjonalny retusz komputerowy. Usunięcie niedoskonałości ze zdjęć sprawi, że będziesz miała jeszcze większą ochotę na powracanie do fotografii.

Dzięki profesjonalizmowi, którym się charakteryzujemy, Twoje zdjęcia po retuszu pozostaną w świetnej jakości, a jeśli zdjęcie surowe w takiej nie było, my ją stworzymy. Takie wyretuszowane zdjęcia ciążowe możesz wydrukować do rodzinnego albumu, przekazać rodzinie, lub powiesić na ścianie w ramce, by móc codziennie wracać do nich myślą. Dzięki swojej jakości wyretuszowane przez nas zdjęcia możesz udostępnić także na swoich social mediach.

Złożenie zamówienia i kontakt

Chcesz, by Twoje zdjęcia z sesji ciążowej wyglądały jeszcze bardziej magicznie i podkreślały piękno oczekiwania przyjścia na świat malucha? Jeśli stawiasz na estetykę, ale sama nie posiadasz programu i wiedzy na temat obróbki zdjęć, zapraszamy do złożenia zamówienia na naszej stronie. Zapewnimy Ci profesjonalny retusz zdjęć z sesji ciążowej zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

By złożyć zamówienie, zapraszamy na naszą stronę internetową w zakładkę sklep, gdzie wybierasz usługę, która Cię interesuje i wgrywasz plik lub ich większą ilość.

Jeśli masz jakieś szczególne uwagi, możesz je precyzyjnie zaznaczyć w odpowiednim okienku. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do KONTAKTU z nami za pomocą e-mailu lub kontaktu telefonicznego.

Profesjonalne sesje ciążowe – Fotograf M. Wolan