Retusz zdjęć z wakacji

Będąc na wakacjach, widzimy budynki, rzeczy, chwile i zjawiska, które są dla nas na co dzień niedostępne. Wprawiają nas w zachwyt, pozwalają na chwilę oderwać się od codzienności. Nic dziwnego, że chcemy je zatrzymać przy sobie w formie zdjęć, aby można było do nich wracać i przywoływać te wspaniałe chwile.

Jednak, kiedy już wracamy do naszej codzienności i zgrywamy te zdjęcia na komputer, okazuje się, że to, co zarejestrował nasz aparat nie odzwierciedla w 100% zapamiętanych chwil. Kolory okazują się być pozbawione głębi, kontrasty gdzieś przepadają i wszystko jest za jasne lub za ciemne. Czy możliwa jest w takiej sytuacji obróbka zdjęć? Oczywiście, że tak! Warto jednak najpierw zrozumieć, dlaczego nie wszystkie zdjęcia nam wychodzą…

Dlaczego konieczna jest obróbka zdjęć z wakacji?

Wynika to często z niepoprawnych parametrów ekspozycji w aparacie lub najprościej mówiąc – z ograniczeń aparatu / matrycy. Nie ma w tym niczego złego, nie każdy jest przecież fotografem, więc i nie każdy musi mieć pojęcie, jak działa aparat. Wiele z tych zdjęć da się poprawić w taki sposób, aby jak najbardziej przypominały to, co pamiętamy.

Poprawianie i korekta wakacyjnych fotografii

W ten sposób przygotowane zdjęcia sprawią, że będziemy chcieli częściej po nie sięgać, wzbudzą zachwyt u naszych znajomych, a my nie będziemy musieli się ich w końcu wstydzić. Świetnie też będą się nadawać do wydruku, oprawienia w ramkę czy przyozdobienia nimi ściany. Dla wielu z wakacyjnych fotografii wystarczy podstawowa obróbka, dzięki temu, poprawione zostaną kolory, kontrasty, ostrość.

Jeżeli interesuje Cię poprawa i obróbka zdjęć z wakacji napisz do nas lub zadzwoń. Możesz również zlecić nam usługę na poprawę swoich fotografii z wakacji online.

Obróbka fotografii z wakacji przykłady

PRZEDPO KOREKCIE
PRZEDobróbka zdjęć z wakacji
PRZEDPO KOREKCIE
PRZEDPO KOREKCIE