retusz starych zdjęć

Retusz starych zdjęć

Stare zdjęcia to jedna z najcenniejszych pamiątek rodzinnych, która jest przechowywana z pokolenia na pokolenie. Często ludzie nosili je w wersji papierowej na przykład pomiędzy kartkami książek, w portfelu, czy nawet w kieszeniach. W ten sposób stare zdjęcia, jakie mamy w domach, są pozaginane, wyblakłe, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. W jaki sposób przywrócić im dawny blask? Na pomoc przychodzi profesjonalny retusz starych zdjęć.

Renowacja fotografii

Aby wyretuszować zdjęcia samemu, trzeba nie tylko mieć sporo cierpliwości. Należy bowiem posiadać jakiekolwiek program do obróbki zdjęć, który swoimi możliwościami pozwala na poprawę jakości zdjęcia, kolorowanie fotografii, czy retusz drobnych pęknięć na zdjęciu. Ale, jak już zostało wspomniane, wymaga to ogromnej cierpliwości i chęci. Ponadto retusz zdjęć to bardzo czasochłonne zajęcie, dlatego warto takie zadanie zlecić profesjonalistom.

Retuszowanie zdjęć online

W naszym studiu staramy się, aby obróbka zdjęć została wykonana w jak najkrótszym czasie. Ponadto retuszowanie zdjęć online, którą wprowadziliśmy, pozwala szybko wysłać nam pliki ze zdjęciami, które mają zostać poddane procesowi obróbki. To od Ciebie zależy co chcesz abyśmy na takich zdjęciach poprawili. Dzięki profesjonalnym programom do obróbki graficznej jesteśmy w stanie wyretuszować wszelkie zabrudzenia, zgięcia, złamania, itd. Zajmujemy się kolorowaniem czarno-białych zdjęć, a także fotomontażem na podstawie materiałów powierzonych przez klienta.

Jeśli chcesz odświeżyć archiwum rodzinnych fotografii, albo szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla rodziców, czy dziadków, służymy pomocą. Retusz starych zdjęć, które wydawały się już wyblakłe, pożółkłe i zniszczone upływającym czasem, pozwala przywrócić im dawną świetność. Taki prezent, szczególnie w obecnych, cyfrowych czasach, będzie jak powrót do przeszłości. Skontaktuj się z nami i prześlij zdjęcia które chcesz odświeżyć.

Interesuje Cię retusz starych zdjęć?
Zapraszamy do kontaktu.