obróbka zdjęć produktowych

Profesjonalny retusz zdjęć

Niektóre zdjęcia, mimo wykonania ich w profesjonalny sposób, mogą wymagać dodatkowej obróbki i retuszu. Retusz obejmuje zarówno wygląd osoby na zdjęciu (niedoskonałości twarzy, zmiana kształtu oczu, włosy) jak i zmianę kolorów, czy wyostrzanie oraz kadrowanie zdjęcia. Istnieją darmowe sposoby do wykonania drobnych korekt, ale najlepszym sposobem na retusz zdjęć jest oddanie ich w ręce profesjonalistów. Ze swojej strony możemy zapewnić naszych klientów, że dołożymy wszelkich starań i wykorzystamy nasze umiejętności i doświadczenia, aby efekt końcowy był jak najwyższej jakości.

Szparowanie zdjęć

Proces szparowania zdjęć polega na usunięciu tła z fotografii i pozostawieniu na nim tylko potrzebnych elementów. Jeśli mamy do czynienia z fotografią produktową to jest to tło w jednym kolorze, najczęściej białym. Nie rozprasza ono uwagi i sprawia, iż osoba widząca baner z produktem skupia się tylko na nim. W naszej pracy, podczas obróbki zdjęć produktowych często stosujemy szparowanie zdjęć, aby uzyskać estetyczny efekt końcowy. Jest to czasochłonny i wymagający precyzji proces, z uwagi na fakt, że niektóre zdjęcia należy wycinać „ręcznie” poprzez rysowanie obwiedni wokół przedmiotu lub osoby. Dlatego warto powierzyć taką pracę profesjonalistom, którzy dzięki swojemu doświadczeniu potrafią wykonać takie zlecenie w zdecydowanie krótszym czasie.

Czym jest fotografia High End?

Fotografia High End stosowana jest w przypadku reklam oraz wszelkich materiałów, mających znaleźć się w miejscach publicznych – dlatego nazywana jest także fotografią reklamową. Jest to proces długotrwały. W tej dziedzinie fotografii chodzi o to, aby zachować jak najwyższą jakość zdjęcia. Powszechnie w parze idzie profesjonalne użycie retuszu i korekty, a także programów do obróbek zdjęć, w których poprawiane są wszelkie detale: od osiągnięcia efektu RAW dla idealnej barwy po tonację, zmianę kontrastu oraz retusz twarzy. Fotografia High End stawia na najdrobniejsze szczegóły, dlatego zdjęcia i materiały z zastosowaniem tej techniki mają swój udział w reklamach.

Jak widać obróbka zdjęć wymaga sporo cierpliwości i precyzji. Możesz spróbować wykonać takie retuszowanie lub szparowanie samemu, korzystając z wielu kursów online. Możesz również przyspieszyć ten proces, zapoznać się z naszą ofertą i wgrać pliki przez naszą stronę. Wykonamy dla Ciebie zamówioną usługę w najwyższej jakości i w krótkim czasie.