(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.data-privacy-src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5WHZXF');

Pudełka na zdjęcia / pendrive

 • Rustykalne pudełko na zdjęcia

  Drewniane, ekskluzywne pudełko w ciemnym odcieniu i fakturze starego drewna o niegładkiej porowatej powierzchni z lekkim jedwabistym połyskiem. Idealnie nadaje się do przechowywania zdjęć lub podarowanie bliskiej osobie, znajomym, rodzinie.

  Stanowi doskonały pomysł na prezent. Estetyka wykonania opakowania i dbałość o detale i szczegóły przekonuje o jego wyborze większość naszych klientów.

  Drewniane pudełko na fotografie 15x23cm

  Do wyboru dla naszych klientów producent wykonał: - pudełko na pendrive, - pudełko na zdjęcia 15x23 - zasuwane pudełko na zdjęcia 15x23 z kieszonką na pendrive jednocześnie.

  Ozdobne pudełko na odbitki

  Pudełko na odbitki i fotografie w rozmiarze 15x23cm może być personalizowane dedykowanym grawerem tekstu jaki zaproponujecie lub logotypem, znakiem. Dodatkowo istnieje opcja wypełnienie jego środka siankiem lub aksamitnym materiałem, futerkiem.

  Ozdobne pudełko na zdjęcie jest bardzo często wybierane jako opakowanie do prezentu, pamiątki rocznicy różnych wydarzeń, uroczystości, imprez oraz jako dodatek do prezentu dla bliskich. DARMOWA WYSYŁKA
 • Drewniane pudełko na zdjęcia

  Ekskluzywne drewniane pudełko na zdjęcia zostało wykonane: - z drewna mieszanego - ścianki, - z drewna krajowego - wieczko i denko,

  Nie jest to surowe drewno lecz zabezpieczone i wykończone lakierem bezbarwnym.

  Pudełko drewniane do przechowywania zdjęć

  Zasuwane pudełko - ładne opakowanie na prezent wykonane z drewna mieszanego jest dostępne w 3 konfiguracjach jako:

  - pudełko na pendrive, - pudełko do przechowywania zdjęć w formacie 15 x 23cm, - pudełko na zdjęcia 15 x 23cm z osobną kieszonką - przegrodą i mocowaniem magnetycznym pendriva.

  Eleganckie pudełko na prezent

  Jeżeli szukasz odpowiedniego prezentu dla bliskiej Ci osoby sprawdź naszą ofertę. Pudełko na zdjęcia idealnie nadaje się na prezent ślubny, z okazji komunii, chrztu, 18-ki, rocznicy.

  Na wieczku pudełka oraz na pendrive możesz zamieścić dedykację - wygrawerować spersonalizowany napis oraz wybrać zaproponowany krój czcionki. Istnieje również wersja wieczka pudełka z grawerem logotypu.

  DARMOWA WYSYŁKA
 • Ozdobne pudełko na pendrive

  Wysokiej jakości pudełko drewniane na pendrive może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych, z dostępnych płócien, ekoskór, welurów czy nubuków. Korpus drewniany. Realizujemy różne typy zamówień. W chwili obecnej są dostępne 3 wersje:

  - pudełko na pendrive, - pudełko + pendrive, - pendrive.

  Etui na pendrive z drewna

  Pendrive z grawerem

  Pendrive w drewnianej obudowie z drewna egzotycznego, jasny dąb, rustykalnego, czekolada mleczna z możliwością graweru lub nie, powierzchnią wyobloną lub fazowaną płaską ma kilka pojemności:

  - 16 GB USB 2.0 lub 3.0 - 32 GB USB 3.0 - 64GB USB 3.0 -128 GB USB 3.0 DARMOWA WYSYŁKA
 • Zasuwane pudełko na zdjęcia

  Ekskluzywne drewniane pudełko na zdjęcia w formacie 15x23cm / 13x19cm /10x15cm z kieszonką na pendrive. Elegancko wykonane pudełko na fotografie z zasuwaną pokrywą, wykonane z pięknego drewna egzotycznego. Zasuwane wieczko pudełka dostępne jest jako gładkie, z grawerem logotypu lub grawerem tekstu. Cennik poszczególnych wersji dostępny jest w kreatorze produktu.

  Pudełko na zdjęcia i pendrive

  Opcjonalnie w pudełku może być przewidziane poza miejscem na odbitki osobne miejsce kieszonka na pendrive. Ta wersja wymaga dopłaty. Jego wypełnienie producent przewidział siankiem lub futerkiem. Pudełko na zdjęcia może mieć zaokrąglone krawędzie lub wyraźne krawędzie ostro fazowane. Jest to produkt wykonany ręcznie.

  Ekskluzywne pudełko na fotografie

  Stwórz własne personalizowane pudełko na pamiątkowe zdjęcia z drzewa egzotycznego lub podaruj je osobie na której Ci zależy. Jest ono doskonałym pomysłem na upominek dla bliskiej osoby. Będzie z całą pewnością wyjątkową oprawą na ulubione zdjęcia i idealnym unikatowym opakowaniem na prezent. Cały produkt jest niezwykle estetycznie wykonany.

  DARMOWA WYSYŁKA
 • Pudełko na zdjęcia z miękką okładką

  Ozdobne pudełko Premium na zdjęcia może być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych. Materiał na jego okładkę może stanowić jedna z dostępnych płócien, ekoskór, aksamitów, welurów czy nubuków. Korpus jak zawsze pozostaje jednak drewniany.

  Jest ono dostępne w 3 odmianach jako:
  • pudełko na zdjęcia
  • pudełko na zdjęcia z kieszonką pendrive na magnes
  • pudełko na zdjęcia z wnęką w denku na pendrive

  Pudełko na fotografie prezent

  Pudełko na zdjęcia Premium doskonale sprawdza się jako ładne opakowanie na prezent najbardziej typowych formatów zdjęć w tym:
  • odbitek w formacie 10 x 15 cm
  • zdjęć 15 x 23 cm
  • fotografii 20 x 30 cm

  Drewniane pudełko z miękką oprawą

  Pudełko na zdjęcia dedykowane jest dla fotografów na weselach i ślubach, jako pamiątka na odbitki rodziców, dzieci oraz wielu uroczystości. Doskonale przyjęło się ono jako pudełko ze zdjęciami na prezent lub upominek na każdą okazję. Jest sprzedawane i produkowane na wymiar:

  - 2 cm dla 60 zdjęć

  - 3 cm dla 100 zdjęć - 5 cm dla 160 zdjęć. DARMOWA WYSYŁKA
 • 10 pudełek na zdjęcia i opcjonalnie na pendrive, drewnianych, zasuwanych. Drewno sosna/świerk/modrzew. Pudełka z drewna surowego, bez zabezpieczenia bezbarwnego, dzięki czemu mogą służyć jako baza do decoupage. Powierzchnia gładka dokładnie szlifowana, nadająca się do naklejania różnego typu ozdób. W cenę nie są wliczone pendrive'y. W cenie pudełka sianko wypełniające. Jeśli chcesz zamówić 20 pudełek w polu ilość wpisz 2 i analogicznie więcej. DARMOWA WYSYŁKA