fotografia produktowa

Fotografia produktowa

Wraz z radykalnymi postępami dzisiejszej technologii, na naszych oczach pojawiają się metody, które mają na celu ułatwić nam działania w sferze sprzedaży oraz zakupów. Początkowe opisy produktów, które oferowały nam sieci sklepów starano się modyfikować w taki sposób, aby zapewnić klientom komfort oraz bezpieczeństwo zakupów. Obecnie standardem, jest fotografia produktowa. Jej zadaniem jest wzbogacenie wystawianego produktu, o dodatkowe, starannie wykonane zdjęcia.

Przy zakupie internetowym, każdy szczegół pełni ważną rolę. Dlatego część wizualna przedmiotów na aukcji internetowej czy reklamach musi trafiać i przyciągać wzrok potencjalnego kupca. Oczywisty jest więc fakt, że wykonana fotografia powinna być packshotowa czyli oryginalna, przejrzysta i dopracowana, a wszystkie walory sprzedawanego produktu powinny być wyeksponowane. Zamieszczenie takiej fotografii może okazać się kluczem do sprzedaży. Jeśli posiadasz zdjęcia produktów, które wymagają poprawy wgraj je do bezpłatnej wyceny i sprawdzimy czy w jaki sposób można je poprawić.

Fotografia packshotowa

Fotografia packshotowa jest terminem, wykorzystywanych w branży reklamowej i oznacza on fotografię produktów na jednolitym tle (najczęściej białym). Ten rodzaj fotografii służy do wyeksponowania walorów sprzedawanych rzeczy. Dzięki białemu tłu, w łatwy sposób uwidaczniają się wyjątkowe cechy produktów, takie jak kolor, kształt, czy inne niewidoczne na pierwszy rzut oka detale. Możliwe jest również zastosowanie interaktywnych packshotów. Jest to nic innego jak fotografia obrotowa, która umożliwia wizualizację produktu pod różnym kątem. Klient od zawsze kupował oczami, a w dobie internetowych zakupów ta teoria stała się realna.

Fotografia produktowa z udziałem modeli

Modele mogą stanowić nierozłączną część reklamy, a także przyciągać uwagę kupców i zainteresowanych osób. Należy jednak pamiętać, że jeśli mamy na myśli sprzedaż produktu, powinien on zostać umieszczony między rekwizytami w taki sposób, by nie został przysłonięty. Dużą rolę w takiej formie fotografii odgrywa również obróbka zdjęć. Dlatego nasza oferta to nie tylko retusz fotografii, ale także profesjonalne sesje zdjęciowe, w szczególności fotografia produktowa, portretowa, biznesowa, reklamowa i fotografia wnętrz.

Jeśli szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu lub produktu,
to zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.