fotografia biznesowa

Fotografia Rzeszów

Fotografia biznesowa to kategoria, która nie powinna być obca właścicielom małych i dużych firm. W czasach kultury obrazu i utrzymywania kontaktów z potencjalnymi klientami w mediach społecznościowych, profesjonalne zdjęcia biznesowe stają się nieodzowne. Co należy wiedzieć o fotografii biznesowej?

Wykonujemy dla naszych klientów najlepsze portrety i zdjęcia biznesowe, które bez kłopotu nadają się do wykorzystania w CV, portfolio, portalach zawodowych GoldenLine, Linkedin, portalach społecznościowych FB, Instagram oraz w publikacjach prasowych, naukowych. Pomagamy robić dobre pierwsze wrażenie i bardzo dobre zdjęcia dopasowane do potrzeb klientów. Przy obecnym dostępie do informacji bardzo łatwe jest uzyskiwanie informacji o drugiej osobie. Aby temu sprostać pomagamy tworzyć odpowiednie zdjęcia biznesowe, które zachęcą drugą osobę do kontaktu z Wami.

Dobre zdjęcia biznesowe

Realizujemy zdjęcia i portrety biznesowe dla pracowników firm różnych branż. Poznaję moich klientów i wspólnie opracowujemy dobrą spersonalizowaną koncepcję sesji zdjęciowej. Na szych usług fotograficznych korzystają firmy o różnych profilach zawodowych: agencje reklamowe, wydawnicze, kliniki medyczne, firmy szkoleniowe, telekomunikacyjne, consultingowe, domy maklerskie, budowlane, modowe, eventowe, agencje nieruchomości, kancelarie finansowe i prawnicze, pracownicy banków, hoteli, pracownicy wolnych zawodów – lekarze, notariusze, artyści, pracownicy naukowi.

Pomagamy tworzyć najlepszy wizerunek biznesowy dla naszych klientów. Nie przywiązujemy wyłącznie uwagi do drogiej odzieży i ciuchów a do osoby, rodzaju pracy,  zajmowanego stanowiska, prawidłowego ubioru. Zdajemy sobie sprawę z powiedzenia „jak Cię widzą tak cię piszą”.  Wydobywamy w fotografii biznesowej to co najważniejsze wiedząc jak wiele inni mogą z niej wyczytać wprawnym okiem. Pokażemy pewność Ciebie i otwartość na innych ludzi. Sprawimy, że Twój wizerunek biznesowy będzie prawidłowy i dobrze odbierany.

Sesje wizerunkowe Rzeszów

O sesji wizerunkowej mówimy wtedy, kiedy osoba stojąca przed obiektywem jest fotografowana w taki sposób, aby wykreować konkretny wizerunek. Celem fotografa jest zaprezentowanie modela, którego strój i użyte rekwizyty odpowiadają konkretnym kompetencjom. Jest to typ sesji bardzo często wykorzystywany w fotografii biznesowej, ponieważ pozwala przedstawić przedsiębiorców takimi, jakimi chcą być widziani przez swoich odbiorców. Między dobrym zdjęciem a arcydziełem różnica tkwi w niuansach, perfekcyjnej obróbce i retuszu zdjęć, jeżeli masz zdjęcia które chciałbyś / chciałabyś poprawić – wgraj je celem oceny i sprawdzenia możliwości korekty.

Wgraj pliki do wyceny

Fotografia korporacyjna

Profesjonalna fotografia korporacyjna powinna oddawać charakter pracy wykonywanej przez daną osobę. Zdjęcia zazwyczaj wykonywane są na jednolitym tle albo na miejscu pracy, a modele ubrani w kreacje odpowiadające służbowemu dress code’owi. Z uwagi na zastosowanie sztucznego oświetlenia bardzo ważny jest profesjonalny makijaż, dzięki któremu można ukryć mankamenty cery, a skóra nie będzie się świecić i odbijać światła.

W przestrzeni biurowej pracownicy często są fotografowani na swoich stanowiskach, które najlepiej definiują ich rolę w firmie oraz status. Przedsiębiorcy działający w branżach artystycznych fotografowani są w swoich pracowniach i z atrybutami, których używają do pracy. Fotografia biznesowa to nie tylko portrety, ale również zainscenizowane ujęcia całego zespołu podczas pracy oraz zbliżenia, pokazujące z bliska wykonywane przez pracowników czynności.

Fotografia wizerunkowa dla firmy

Fotografia wizerunkowa to kluczowy element budowania własnej marki i podtrzymywania wysokiego statusu istniejących od lat firm. Dzieje się tak, ponieważ ludzie lubią wiedzieć, z kim pracują albo z czyich usług korzystają. Przedstawienie pozytywnego wizerunku firmy i jej pracowników sprawia, że kontakt między kontrahentami nie jest bezosobowy i staje się bardziej namacalny.

Świadczy również o profesjonalnym podejściu do marketingu i podążaniu za nowoczesnymi rozwiązaniami. Jeśli poszukujesz profesjonalnego fotografa biznesowego to zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi usługami fotograficznymi. Zajmujemy się nie tylko fotografią, ale także obróbką zdjęć, retuszem i przygotowaniem zdjęć pod kampanie produktowe.

Interesuje Cię profesjonalna fotografia biznesowa?
Umów się na sesję biznesową. Zapraszamy do kontaktu – fotograf biznesowy Rzeszów

Kontakt