fotografia biznesowa

Fotografia Rzeszów

Fotografia biznesowa to kategoria, która nie powinna być obca właścicielom małych i dużych firm. W czasach kultury obrazu i utrzymywania kontaktów z potencjalnymi klientami w mediach społecznościowych, profesjonalne zdjęcia biznesowe stają się nieodzowne. Co należy wiedzieć o fotografii biznesowej?

Wykonujemy dla naszych klientów najlepsze portrety i zdjęcia biznesowe, które bez kłopotu nadają się do wykorzystania w CV, portfolio, portalach zawodowych GoldenLine, Linkedin, portalach społecznościowych FB, Instagram oraz w publikacjach prasowych, naukowych. Pomagamy robić dobre pierwsze wrażenie i bardzo dobre zdjęcia dopasowane do potrzeb klientów. Przy obecnym dostępie do informacji bardzo łatwe jest uzyskiwanie informacji o drugiej osobie. Aby temu sprostać pomagamy tworzyć odpowiednie zdjęcia biznesowe, które zachęcą drugą osobę do kontaktu z Wami.

Dobre zdjęcia biznesowe

Realizujemy zdjęcia i portrety biznesowe dla pracowników firm różnych branż. Poznaję moich klientów i wspólnie opracowujemy dobrą spersonalizowaną koncepcję sesji zdjęciowej. Na szych usług fotograficznych korzystają firmy o różnych profilach zawodowych: agencje reklamowe, wydawnicze, kliniki medyczne, firmy szkoleniowe, telekomunikacyjne, consultingowe, domy maklerskie, budowlane, modowe, eventowe, agencje nieruchomości, kancelarie finansowe i prawnicze, pracownicy banków, hoteli, pracownicy wolnych zawodów – lekarze, notariusze, artyści, pracownicy naukowi.

Pomagamy tworzyć najlepszy wizerunek biznesowy dla naszych klientów. Nie przywiązujemy wyłącznie uwagi do drogiej odzieży i ciuchów a do osoby, rodzaju pracy,  zajmowanego stanowiska, prawidłowego ubioru. Zdajemy sobie sprawę z powiedzenia „jak Cię widzą tak cię piszą”.  Wydobywamy w fotografii biznesowej to co najważniejsze wiedząc jak wiele inni mogą z niej wyczytać wprawnym okiem. Pokażemy pewność Ciebie i otwartość na innych ludzi. Sprawimy, że Twój wizerunek biznesowy będzie prawidłowy i dobrze odbierany.

Sesje wizerunkowe Rzeszów

O sesji wizerunkowej mówimy wtedy, kiedy osoba stojąca przed obiektywem jest fotografowana w taki sposób, aby wykreować konkretny wizerunek. Celem fotografa jest zaprezentowanie modela, którego strój i użyte rekwizyty odpowiadają konkretnym kompetencjom. Jest to typ sesji bardzo często wykorzystywany w fotografii biznesowej, ponieważ pozwala przedstawić przedsiębiorców takimi, jakimi chcą być widziani przez swoich odbiorców. Między dobrym zdjęciem a arcydziełem różnica tkwi w niuansach, perfekcyjnej obróbce i retuszu zdjęć, jeżeli masz zdjęcia które chciałbyś / chciałabyś poprawić – wgraj je celem oceny i sprawdzenia możliwości korekty.

Fotografia korporacyjna

Profesjonalna fotografia korporacyjna powinna oddawać charakter pracy wykonywanej przez daną osobę. Zdjęcia zazwyczaj wykonywane są na jednolitym tle albo na miejscu pracy, a modele ubrani w kreacje odpowiadające służbowemu dress code’owi. Z uwagi na zastosowanie sztucznego oświetlenia bardzo ważny jest profesjonalny makijaż, dzięki któremu można ukryć mankamenty cery, a skóra nie będzie się świecić i odbijać światła.

W przestrzeni biurowej pracownicy często są fotografowani na swoich stanowiskach, które najlepiej definiują ich rolę w firmie oraz status. Przedsiębiorcy działający w branżach artystycznych fotografowani są w swoich pracowniach i z atrybutami, których używają do pracy. Fotografia biznesowa to nie tylko portrety, ale również zainscenizowane ujęcia całego zespołu podczas pracy oraz zbliżenia, pokazujące z bliska wykonywane przez pracowników czynności.

Fotografia wizerunkowa dla firmy

Fotografia wizerunkowa to kluczowy element budowania własnej marki i podtrzymywania wysokiego statusu istniejących od lat firm. Dzieje się tak, ponieważ ludzie lubią wiedzieć, z kim pracują albo z czyich usług korzystają. Przedstawienie pozytywnego wizerunku firmy i jej pracowników sprawia, że kontakt między kontrahentami nie jest bezosobowy i staje się bardziej namacalny.

Świadczy również o profesjonalnym podejściu do marketingu i podążaniu za nowoczesnymi rozwiązaniami. Jeśli poszukujesz profesjonalnego fotografa biznesowego to zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi usługami fotograficznymi. Zajmujemy się nie tylko fotografią, ale także obróbką zdjęć, retuszem i przygotowaniem zdjęć pod kampanie produktowe.

Interesuje Cię profesjonalna fotografia biznesowa?
Umów się na sesję biznesową. Zapraszamy do kontaktu – fotograf biznesowy Rzeszów