(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.data-privacy-src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5WHZXF');
Wyślij pliki do wyceny
Wyślij pliki do wyceny

przeróbka

 • Akwarele

  49.00

  Zmiana zdjęcia w obraz akwareli

  Nasze studio fotograficzne pomaga przekształcać zdjęcia w obrazy akwarelowe. Uzyskasz dzięki nam szybko prawdziwy efekt akwareli. Dobry fotograf przerobi Twoje zdjęcie przesłane online na takie malowane farbkami wodnymi. Prawdziwy efekt obrazu w formie malowania ręcznego akwarelą nie stanowi żadnego problemu.

  Efekt akwareli na zdjęciu

  Pochwal się odręczną zaawansowaną przeróbką zdjęcia w obraz akwarelowy swoim znajomym lub wydrukuj je płótnie. Efekt jaki uzyskasz ze zdjęcia w formie malowania ręcznego akwarelą idealnie nadaje się pod obraz na płótnie, pod fotoobraz (akwarela pod foto obraz). Zrób prezent dla rodziny lub znajomych. Przygotowujemy obrazy dla dzieci, rodziców, rodzin, zwierząt, wykonanych karykatur w artystycznej formie zdjęcia - obrazu do wnętrza.

  Przerabianie zdjęcia na obraz malowany akwarelą

  Jeżeli jesteś zainteresowany przerobieniem swojego zdjęcia na obraz z efektem akwareli wyślij je do naszego studia fotograficznego online. Zlecenie zostanie wykonane przez naszego fotografa do 2-3 dni roboczych. Prześlemy do Ciebie cyfrowe działo sztuki.

  Aby uzyskać pożądany efekt MUSI OTRZYMAĆ DOBREJ JAKOŚCI ZDJĘCIE KOLOROWE. Przyjmujemy zdjęcia online we wszystkich typach plików graficznych w tym JPEG, PNG, PSD, TIFF, GIF, RAW, HEIF, BMP, JPG, JPE, JIF, JFI, JFIF, inne.

 • Zmiana zdjęcia na ilustrację

  Oferujemy realizację ilustracji na podstawie przesłanej fotografii online do naszego studia fotograficznego. Otrzymasz od nas zdjęcie w niezwykłym stylu - produkt cyfrowy wykonany ręcznie. Kolorowe lub czarno-białe ilustracje powstają z każdego przesłanego zdjęcia online. Zdjęcie powinno być dobrej jakości niezależnie czy jest kolorowe czy czarno białe.

  W ramach usługi stare zdjęcie odnawiamy w artystyczny sposób. Sprawdź zrealizowane przykłady ilustracji jak (usuwanie tła, podmiana tła i jego wycieniowanie, ręczne nakładanie kolorów, kolorowanie odzieży spodni i marynarek, obuwia, stara fotografia małżonków z pozostawionymi twarzami przerobiona na ilustrację).

  Przerabianie zdjęć na kolorową ilustrację

  Pochwal się odręczną niesamowitą ilustracją niezwykłej artystki swoim znajomym lub wydrukuj je np. na płótnie. Zdjęcia są przerabiane odręcznie przez ilustratora, który jest wykładowcą na AGH.

  W cenie usługi fotograficznej istniej możliwość wykonania również do 6-krotnego powiększenia zdjęcia w stosunku do przesłanej fotografii online do naszego studia. O możliwości powiększenia decyduje dobry fotograf oceniając jego jakość.

 • Przerabianie zdjęć z efektem malowania tuszem

  Nasze studio fotograficzne oferuje przeróbkę Twojego zdjęcia na takie zdjęcie z efektem malowania piórem / tuszem. Przekształcamy zdjęcia czarno białe i kolorowe z efektem tuszu. Zmieniamy zwykłe zdjęcia w graficzne dzieła sztuki.

  O możliwości przerobienia przesłanego/ przyniesionego zdjęcia do naszego studia fotograficznego decyduje nasz fotograf. Decyzja jest podejmowana zazwyczaj po ocenia jego jakości i kalkulacji kosztów przeróbki. Być może w celu uzyskania lepszego powiększenia konieczna będzie korekta jakości i rozdzielczości zdjęcia. Dobry plik cyfrowy z całą pewnością będzie nadawał się do lepszego powiększenia i pozwoli na uzyskanie najlepszego pożądanego efektu przez naszego fotografa i przez Was.

  Przeróbka zdjęcia z efektem pióra

  Pochwal się odręczną zaawansowaną przeróbką swojego zdjęcia znajomym i wydrukuj je na płótnie. Dobra fotografia na płótnie z efektem tuszu tworzy element sztuki na ścianie. Stwórz obraz w oparciu o cyfrową fotografię. Zrób oryginalny prezent dla znajomych, rodziny wykonując z fotografii przeróbkę miłych wspomnień i chwil zachowanych na płótnie z efektem tuszu lub pióra.

  Wydruk przerobionego zdjęcia na płótnie