(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.data-privacy-src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5WHZXF');

Pojedyncze

 • Automatyczne kolorowanie starych zdjęć

  Ile posiadamy w domach albumów ze zdjęciami sprzed lat? Z piknikiem pradziadków, ze ślubu dziadków, z dzieciństwa rodziców... Każda rodzina posiada ogromną kolekcję albumów z rodzinnymi fotografiami. Zdjęcia czarno białe czy w sepii z pewnością mają swój urok, trącają w duszy nostalgiczną nutę, gdy są przeglądane. Nawet w obecnych czasach często sięgamy po ten efekt, bo zupełnie zmienia odbiór fotografii. Jednak czy nie byłoby ciekawie zobaczyć, jak wyglądał kolorowy świat kilka dekad temu? Zobaczyć, odcień włosów czy oczu lub barwy ubrań naszych przodków? A gdyby tak odświeżyć i pokolorować stare fotografie przedstawiające naszych dziadków lub rodziców i zaprezentować je właśnie im, by mogli powspominać stare, dobre czasy? Z pewnością takie zdjęcia przywołałyby wspomnienia i wywołały niejedną łzę kręcącą się w oku.

  Kolorowanie czarno-białych fotografii

  Współczesne techniki dają nam taka możliwość, kolorowanie jest oparte o chmury obliczeniowe i sztuczną inteligencję oraz o ręczne korekty - teraz możemy nadać starym fotografiom, czarno-białym lub w sepii, kolor. Z pewnością jest to coś, na co warto zwrócić szczególną uwagę. Odświeżmy nasze domowe albumy ze zdjęciami i zobaczmy dawne życie w kolorze. Teraz możemy zaspokoić ciekawość dotyczącą życia naszych rodziców czy dziadków.

  Ale być może posiadasz też inne zdjęcia, jeszcze starsze, których pochodzenia nikt już nie pamięta? Może nadanie im barw pozwoli starszym członkom rodziny przypomnieć sobie, kto się na nich znajduje? Spróbuj. Nic cię nie ogranicza, pokolorujemy każde zdjęcie. To może być okazja do zapoznania się z nieznaną historią rodzinną, do tej pory ukrytą w mrokach niepamięci.

  Przywracanie świeżego wyglądu starym fotografiom

  W trakcie procesu kolorowania zdjęć można także odnowić zdjęcia zniszczone, co tym bardziej podniesie przyjemność oglądania ich. Odnawianie zdjęć obejmuje m.in. usuwanie rys, zagięć, przetarć, kurzu i pyłków oraz plam. Umożliwia także poprawienie kontrastu i ostrości, a także odnowienie krawędzi zdjęcia. Dzięki tym działaniom kolorowe zdjęcie będzie wyglądać jeszcze piękniej.

  Zmiana zdjęć czarno białych w kolorowe

  Jeśli chcesz sprawić przyjemność swoim dziadkom lub rodzicom, szukasz oryginalnego prezentu w dniu ich święta - pokoloruj ich fotografie z przeszłości! Pomóż im powrócić do wspomnień sprzed lat, a być może będziesz mieć okazję wysłuchać fascynujących historii z ich młodości, których dotąd jeszcze nie miałeś okazji usłyszeć. Taki prezent z pewnością głęboko ich poruszy i będzie stanowić wspaniałą pamiątkę. Przygotuj chusteczki, bo na pewno poleją się łzy wzruszenia.

  Kolorowanie starych fotografii

  W standardowej cenie produktu zawiera się koloryzacja zdjęcia czarno-białego, w sepii, itp. Opcje dodatkowe: - Odnawianie starych zdjęć, usuwanie rys, kurzu, plam, drobne korekty, - Specjalistyczne powiększanie jakości i rozdzielczości pliku oparte o technologie AI W przypadku bardzo zniszczonych zdjęć prosimy o podesłanie ich na nasz email w celu precyzyjnej wyceny.
 • Fotografia reklamowa produktu

  Jeśli potrzebujesz retuszu i profesjonalnej obróbki zdjęcia produktowego (biznesowego, reklamowego, marketingowego, innego) albo zastanawiasz się, jak wyciąć tło ze zdjęcia - fotografii z wieloma skomplikowanymi elementami, świetnie trafiłeś. Oferujemy pełnowartościowy pakiet obróbki, retuszu i wycinania tła ze zdjęć, realizowany przez dobrego fotografa produktowego packshot z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalna obróbka specjalistyczna zdjęć produktowych, fotografii packshot pozwala wydobyć z fotografii zarówno kolorowej, jak i czarno-białej to, co najlepsze – dzięki odpowiedniemu doborowi i ustawieniu m.in. kolorystyki, kontrastu oraz wyostrzeniu konkretnych elementów, spojrzysz na swoje zdjęcia z zupełnie nowej perspektywy.

  Pakiet 3 w 1

  W proponowanym przez nas pakiecie masz do wyboru kilka opcji, które z łatwością możesz dopasować do swoich potrzeb. Proponujemy trzy wspomniane wcześniej usługi w ramach jednego produktu:

  - obróbka ogólna zdjęcia produktowego,

  - wycinanie tła ze zdjęcia i retusz zdjęcia.

  Możesz skorzystać wyłącznie z jednej, dwóch lub za odpowiednią opłatą połączyć ze sobą wszystkie trzy i skorzystać z kompleksowej, fachowej pomocy.

  Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć rodzinny album, potrzebujesz nadać konkretnej fotografii charakteru, czy zwyczajnie jest Ci potrzebny jakiś pojedynczy obiekt z obrazka, ten pakiet jest dla Ciebie. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto poddać Twoje zdjęcia obróbce i czy na pewno będziesz usatysfakcjonowany efektem końcowym, sprawdź poniżej przykładowe realizacje i opinie naszych zadowolonych klientów.

  Usługi szczegółowe realizowane w ramach pakietu:

  1. Retusz fotografii produktowej

  – ustawienie balansu bieli i odcieni, – ustawienie krzywej kontrastu (czernie, cienie, biele, przepalenia), – ustawienie profilu kolorystycznego, – ustawienie kolorystyki, – ustawienie mieszania świateł, – wyostrzanie, – usunięcie winietowania, beczki, kadrowanie, prostowanie, – redukcja szumu,

  2. Wycinanie tła ze zdjęć produktowych

  – proste elementy (wybierz, jeśli na Twoim zdjęciu znajduje się jeden, prosty obiekt o regularnym, jednolitym kształcie), – trudne nieregularne elementy (wybierz, jeśli na Twoim zdjęciu znajdują się nieregularne elementy, wiele obiektów, elementy przezroczyste lub półprzezroczyste, które wymagają więcej pracy).

  3. Retuszowanie zdjęć produktowych

  – retusz standardowy zdjęcia produktowego (obejmuje drobne korekty, np. usuwanie paprochów, rys itp.)

  Poniżej wskaż liczbę zdjęć, które chcesz wgrać do systemu i przekazać do dalszej obróbki:

  Możesz wgrać pliki również z Koszyka.

  Zaraz po zrealizowaniu płatności za zakup, będziesz mógł wgrać do systemu wszystkie zdjęcia produktowe które zamierzasz poddać obróbce. Tylko spokojnie, bez pośpiechu. Otrzymasz również unikalny link powiązany z Twoim zamówieniem, dzięki któremu będziesz mógł wgrać własne pliki także później (akceptujemy wszystkie rodzaje plików: CR2, NEF, ORF, RAW, JPG, PNG, TIFF itd). Pliki można załadować również korzystając z panelu Moje Konto.

 • Odnawianie starych fotografii i zdjęć

  Każdy z nas posiada zapewne w rodzinnych albumach zdjęcia, które na skutek naturalnego działania czasu, uległy mniejszemu lub większemu zniszczeniu. Czasem zdarza się też, że nieopatrznie fotografia zostanie zalana jakąś cieczą, zapisana długopisem lub zwyczajnie pognie się. Są w naszym życiu osoby, które były nam bliskie, które pamiętamy z czasów dzieciństwa i młodości, a których już nie uda nam się nigdy osobiście spotkać. Czasem posiadamy jedną, zapomnianą fotografię, której jakość pozostawia wiele do życzenia. Dzięki nowoczesnej technologii i profesjonalnym programom do obróbki fotograficznej, te kwestie nie stanowią już problemu. Oferujemy fachową usługę odnawiania i cyfrowej renowacji starych zdjęć, fotografii rodzinnych wykonywaną przez specjalistę fotografa z wieloletnim doświadczeniem.

  Cyfrowa renowacja starych zdjęć

  Standardowe usługi szczegółowe wchodzące w skład pakietu – Odnawianie starych zdjęć | Retusz | Reprodukcja: – usuwanie rys, zagięć, przetarć, – usuwanie kurzu i pyłków, – usuwanie plam i korekta zalanych miejsc, – drobne korekty w wyglądzie i ubiorze postaci, – korekta i odnowienie tła, – odnowienie krawędzi zdjęcia, – przywrócenie naturalnego koloru, – poprawa ostrości i kontrastu.

  Poprawianie jakości starych zdjęć

  Dodatkową usługą jaką realizuje nasz zakład fotograficzny i fotograf, której podejmujemy się na życzenie klienta, jest specjalistyczne poprawianie jakości i rozdzielczości zdjęcia. To zadanie, które wymaga wysokiej precyzji i czasu, dlatego realizujemy je wyłącznie za dodatkową opłatą.

  Poprawa zniszczonych zdjęć

  W przypadku bardzo zniszczonych zdjęć (np. brak znacznego kawałka fotografii, istotne ubytki w wyglądzie postaci, rozległe zagniecenia lub rysy w obrębie dużego obszaru o dużej szczegółowości obrazu), prosimy o przesłanie ich poprzez dedykowany formularz kontaktowy (https://retusz-fotografii.com/up/). Dzięki temu uda nam się ustalić możliwy zakres prac i ewentualnej cyfrowej renowacji zdjęcia.

  Odnowa fotografii

  Jeszcze inną możliwością złożenia zamówienia na odnawianie fotografii, jest zarejestrowanie go poprzez panel Sklepu i dokonanie zakupu. W wypadku jeżeli przewidywany koszt realizacji zlecenia przekroczy maksymalny deklarowany budżet zamawiającego, podejmiemy się indywidualnej wyceny i prześlemy ją do informacji kupującego. Wtedy wspólnie podejmiemy decyzję, co do dalszej współpracy. Natomiast w przypadku, gdy zlecenie zostanie uprzednio opłacone, a kwota dopłaty przekroczy budżet zamawiającego, oferujemy przeprowadzenie korekty do budżetu zlecenia, bądź też zrealizujemy zwrot wpłaty wedle życzenia.

  Przewidywany termin na realizację usługi odnowienia zdjęć wynosi około 2-7 dni.
 • Poprawa jakości fotografii

  Nasze studio fotograficzne online realizuje dla klientów indywidualnych oraz biznesowych specjalistyczne usługi fotograficzne. W ramach usług realizujemy poprawę jakości fotografii oraz rozdzielczości przesłanych zdjęć - plików. Cały proces zachodzi przy użyciu specjalistycznego oprogramowania. Poprawa jakości fotografii jest wykonywana zarówno dla tych klientów:

  - którzy maja dobrej jakości plik ale potrzebują jego poprawy do dużego wydruku (fototapetę, foto obraz, odbitkę wielkoformatową) lub do bardzo dobrej jakości zdjęcia,

  - którzy mają słabej jakości pliki

  Poprawa jakości fotografii dotyczy zarówno zdjęć czarno-białych jak i kolorowych i pozwala na wykonanie powiększenia zdjęcia 2/ 4/ 6-krotnego. Taką decyzję o maksymalnym powiększeniu zdjęcia podejmuje jednak po ocenie pliku nasz dobry fotograf. Zawsze zapewniamy najwyższą możliwą rozdzielczość w stosunku do przesłanego pliku bazowego ze zdjęciem.

  Poprawianie rozdzielczości zdjęcia

  Oferujemy znaczne poprawienie rozdzielczości i jakości zdjęcia online, w galerii znajdują się przykłady standardowego zwiększania rozdzielczości zdjęcia oraz naszej specjalistycznej usługi. Realizujemy edycję zdjęć oraz wykonujemy:

  - standardowe zwiększanie rozdzielczości zdjęcia

  - specjalistyczną poprawę jakości fotografii.

  Poprawianie jakości zdjęcia online

  Uzyskaj zdjęcie jeszcze bardziej wyraźne. Podciągnij je do druku. Nasz specjalistyczny program do poprawy jakości i rozdzielczości zdjęcia poprawia mocno skompresowane pliki. Zdjęcia zamglone stają się zdjęciami przejrzystymi. Zobaczysz na nich znacznie więcej szczegółów i uczynisz wyraźniejszymi co przy dużym powiększeniu ma ogromne znaczenie.

 • Nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej osoby? Już teraz możesz zamówić portret, który zostanie stworzony specjalnie dla Ciebie z zwykłego zdjęcia.

  Fotografia portretowa

  Usługa fotograficzna obejmuje wszystkie potrzebne czynności takie jak: zmiana tła, dorabianie części ciała, pełny retusz, odchudzanie, cieniowanie twarzy czy zmiana kąta padania światła na twarz.

  Tworzenie portretu ze zdjecia

 • Kolaż ze zdjęć

  Są one wykonywane na jednej odbitce w rozmiarze 90 x 60cm poskładanej z wielu innych zdjęć. W zależności od rozmiaru i wielkości zdjęć może ich być max do 24 szt. Wykonujemy je w zależności od tematu jaki Was interesuje jako (osobisty kolaż zdjęć, zdjęcia mody, z wakacji i ferii, ślubu i sesji ślubnych, studniówki, pod fan page, mix wakacyjny, uroczystości rodzinnych).

  Nasze studio fotograficzne realizuje zamówienia ze zdjęć przesłanych online dla klientów w tym: - projektowanie kolaży ze zdjęć, - projektów rozkładówek, - projekty foto książek.

  Rozkładówki do Fotoalbumu

  Ilość, którą wybieramy odpowiada ilości rozkładówek lub kolaży które chcemy otrzymać.

  Np, wybieramy 10 sztuk tego produktu co odpowiada 10 rozkładówkom w albumie, następnie wgrywasz zdjęcia które chcesz umieścić w 10 rozkładówkach, np wybierasz 12 rozkładówek i wgrywasz 144 zdjęcia, a my te zdjęcia umieszczamy na 12 rozkładówkach projektu.

  Domyślny rozmiar rozkładówki to 610x305mm, jeżeli chcesz inny, wpisz rozmiar poniżej.

  Projektowanie Fotoksiążki

  Profesjonalni graficy przygotują projekt Twojego fotoalbumu, prosto, czysto, pięknie. Przykładowy projekt fotoalbumu znajduje się w galerii produktu - obok.

     
 • Skanowanie starych zdjęć

  Profesjonalne skanowanie starych zdjęć w rozdzielczości  1200-2400 DPI z idealnym profilem kolorystycznym, dający gwarancję 100% pokrycia z oryginałem. Zapewniamy skanowanie zdjęć na skanerze o bardzo wysokiej rozdzielczości co umożliwia uzyskanie dużego powiększenia, pozwala na poprawne odwzorowanie kolorów zgodnie z oryginałem (daję większą głębie kolorów).

  Prosimy o wysyłanie odbitek / wydruków na adres naszego biura w centrum Rzeszowa: Retusz-fotografii.com, Grunwaldzka 18/2, 35-068, Rzeszów, Tel 698 342 111.

  Skanowanie zniszczonych fotografii

  Usługę skanowania zdjęć i fotografii kolorowych oraz czarno białych można zamówić w naszym studiu fotograficznym online wraz z usługą odnawiania i renowacji starych zdjęć.

  Odnawianie starych zdjęć

  W przypadku bardzo zniszczonych zdjęć i fotografii wycena ich naprawy, odnowy, retuszu odbywa się indywidualnie. Decyzję o ich odnowieniu podejmuje fotograf retuszer.

 • Tworzenie animacji ze zdjęć

  Stworzymy dla Ciebie animację w postaci filmu MP4, pliku typu GIF z pojedynczego zdjęcia lub przesłanych zdjęć. Czy wiesz że animacje zdecydowanie bardziej przyciągają odbiorców niż zwykły tekst? Postaw na ruszające się obrazki (grafiki i animacje).

  Animacje ze zdjęcia/ zdjęć stanowią bardzo dobre rozwiązanie do prezentowanie produktu, usługi, marki. Animacja zawsze przyciąga bardziej uwagę niż statyczne zdjęcie. Animowany plik lepiej jest przyjmowany i utrwalany przez określoną grupę docelową w szczególności młodych ludzi.

  • GIF to popularny format animacji, który zastosujesz wszędzie. Plik graficzny z krótką animacją o małym formacie. Zajmują niewiele miejsca, szybko się ładują i łatwo je przesyłać i udostępniać. Do jego utworzenia wystarczy zwykłe zdjęcie lub wideo. Najlepiej jednak tworzy się je ze zdjęć seryjnych.
  • MP4 to plik graficzny o wyższej jakości od GIF. Jest bardzo popularny wśród użytkowników ponieważ pozwala na kompresję dużych plików bez utraty jakości wideo i dźwięku.

  Animacja na social media

  Nasze studio fotograficzne pomaga i przygotowuje animowane filmy na social media (Instagram, FB, YT) w postaci pliku MP4 lub w pliku typu GIF. Są one skutecznym sposobem na zwrócenie uwagi odbiorcy na dany produkt. Cena animacji jest uzależniona od stopnia jest zaawansowania i nakładów naszej pracy.

  Tworzenie filmów ze zdjęć

  Dzięki naszym animacjom ze zdjęć możesz pokazać jak działa dane urządzenie i wytłumaczyć obrazowo wiele zjawisk. W razie takiej konieczności możesz ją w prosty sposób edytować i uaktualniać wprowadzając potrzebne i istotne zmiany.

 • Usuwanie ludzi ze zdjęcia

  Chcesz cieszyć się wyjątkowymi wspomnieniami, w których przeszkadza Ci widok Twojego byłego partnera na wspólnych fotografiach? Marzysz o tym, by wspominać zagraniczną wycieczkę bez widoku towarzyszącej Ci przyjaciółki, która Cię zraniła? A może po prostu przypadkiem (lub nie) obcy człowiek załapał się na Twoje niepowtarzalne ujęcie na szczycie góry? Przychodzimy z pomocą we wszystkich tych przypadkach!

  Skuteczne usuwanie osób z fotografii

  Fotografie to najlepszy sposób na to, by zachować wspomnienia związane z ważnymi wydarzeniami w naszym życiu. Coraz częściej zdarza się jednak, że choć chcemy pamiętać o miejscach, które odwiedziliśmy czy wydarzeniach, których byliśmy uczestnikami, to niekoniecznie mamy ochotę na to, by wspominać osoby, które nam towarzyszyły. W takiej sytuacji proponujemy skorzystanie z naszej innowacyjnej usługi, jaką jest usuwanie osoby ze zdjęcia. To możliwość, która została przygotowana dla wszystkich osób pragnących cieszyć się pięknem zdjęć bez przypadkowych przechodniów czy byłych kochanków.

  Dlaczego warto zdecydować się na usunięcie osoby ze zdjęcia?

  Relacje międzyludzkie często bywają skomplikowane. We współczesnym świecie coraz więcej przyjaźni i związków się rozpada. Wiele  rozstań niestety jest nierozłącznie związanych z kłótniami, łzami i wspomnieniami, o których pragniemy jak najszybciej zapomnieć. Nie od razu decydujemy się na rozpoczęcie nowej relacji, ale kiedy taka chwila nadejdzie, pragniemy przekazać partnerowi jak najwięcej szczegółów z dotychczasowego życia. Pomocne mogą okazać się zdjęcia. Czy wyobrażasz sobie jednak, by pokazywanie swojej drugiej połówce zdjęć z poprzednim partnerem było komfortowe i przyjemne dla Was obojga? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że takie sytuacje bywają krępujące, dlatego w odpowiedzi na realne potrzeby oferujemy profesjonalny fotomontaż zdjęć pozwalający na usunięcie osoby z fotografii.

  Jak usuwamy osoby ze zdjęć?

  Jesteśmy profesjonalistami, dlatego w procesie edycji zdjęć dbamy o najdrobniejsze detale. Usuwanie osób ze zdjęcia jest możliwe w przypadku większości zrobionych fotografii. Specjalistyczne programy do obróbki zdjęć jakimi dysponuje nasze studio fotograficzne pozwalają wykonać nam retusz zdjęć i sprawić, że wyglądają one jakby zostały przed chwilą zrobione najlepszym aparatem fotograficznym. Dodatkowo w ramach zakupionej oferty wykonujemy dla Państwa profesjonalną obróbkę i retusz zdjęć.

  Nasza praca jako fotografów pozwala na nowo przeżyć ważne wydarzenia i odnaleźć radość z fantastycznych ujęć. Skorzystanie z naszej oferty i usług fotograficznych online to gwarancja najwyższej jakości oraz profesjonalizmu całego naszego salonu foto w Rzeszowie. W niektórych przypadkach, zlecenie może nie być realne do zrealizowania, w tym przypadku zamówienie zostanie anulowane i zostanie zrobiony zwrot środków na Państwa rachunek bankowy. Decyzję taką podejmuje nasz fotograf po zapoznaniu się z plikiem cyfrowym lub zdjęciem

 • Retusz online przesłanego zdjęcia do dokumentów

  Czy zwykłe selfie wystarczy jako zdjęcie do dowodu? Zazwyczaj, by takie wykonać, idziemy do fotografa, który robi je za pośrednictwem profesjonalnego sprzętu. My jednak oferujemy usługę wykonania retuszu online samodzielnie wykonanych przez klienta zdjęć, przeznaczonych do dokumentów np. dowodu, paszportu czy legitymacji. Dzięki temu klient nie musi wychodzić z domu, by wykonać zdjęcie do dokumentów.

  Typy realizowanych zdjęć do dokumentów:

  • zdjęcie do dowodu osobistego (35x45 mm)
  • zdjęcie do prawa jazdy (35x45 mm)
  • zdjęcie do paszportu (35x45 mm)
  • zdjęcie do legitymacji (35x45 mm)
  • zdjęcie do książeczki wojskowej (35x40 mm)
  • zdjęcie do wizy (50x50 mm lub 37x52 mm)
  • zdjęcie do dyplomu (45x65 mm)
  • zdjęcie do CV (35x45 mm)
  • inny dowolny format na życzenie

  Na czym to polega retusz przesłanych zdjęć do dokumentów?

  Nasza usługa pozwala na samodzielnie zrobione zdjęcie przez klienta. Jednak to my zajmujemy się retuszem zdjęć do dokumentów. Skupiamy się na wytycznych, dotyczących ich wyglądu. Należą między innymi do nich białe tło, równomierne oświetlenie twarzy, dobra ostrość czy naturalna kolorystyka. No i oczywiście kadrujemy wg wytycznych ICAO. W dodatku retuszujemy opcjonalnie także twarz - usuwamy nietrwałe niedoskonałości. W przypadku okularów, usuwamy odbicia światła.

  W przypadku tej usługi rola klienta kończy się już na odpowiednim wykonaniu zdjęcia. To my zajmujemy się już resztą.

  Wydruk zdjęć do dokumentów

  Zdjęcia w wybranym formacie zostaną wydrukowane w najwyższej możliwej jakości oraz docięte do danego formatu, zapakowane w papierowe etui, oraz w kopertę bąbelkową i wysłane kurierem na adres. Oczywiście wersja cyfrowa w pełnej rozdzielczości zostanie równolegle wysłana na adres e-mail odbiorcy. Możliwa wysyłka paczkomatem w cenie 14 zł.

  W standardowej cenie zakres prac polega na obróbce kolorystycznej, ujednoliceniu tła, wykadrowaniu do odpowiedniego formatu.

  Cieniowanie twarzy na zdjęciu

  Poprawa padających świateł i rozkładu cieni na zdjęciu.
 • Dobre pierwsze wrażenie jest kluczowe nie tylko, gdy po raz pierwszy spotykają się dwie nieznajome osoby, ale również wtedy, gdy zaplanowana jest sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Wówczas ważne jest, aby zadbać o odpowiednią prezentację pomieszczeń i wyposażenia pokoi. Profesjonalne zdjęcie wnętrza wymaga dobrego sprzętu fotograficznego, umiejętnego kadrowania, ale również zależy od wielu niezależnych czynników takich jak poziom natężenia światła dziennego czy usytuowanie mieszkania względem stron świata. Jak więc uzyskać idealne zdjęcia, które będą wsparciem podczas planowanej transakcji?

  Obróbka zdjęć potrafi czynić cuda

  Jasne i dobrze wykadrowane zdjęcia potrafią stać się najlepszym argumentem, który skłoni klienta do zakupu lub przyszłego najemcę do wynajęcia zaprezentowanego wnętrza. Wydobywa ono potencjał ukryty w czterech kątach i pobudza wyobraźnię odbiorcy, który dostrzega w zdjęciu miejsce, które będzie mógł nazwać swoim domem. To nie magia, a jedynie odpowiednie ukazanie zalet nieruchomości, które niewątpliwie istnieją, choć nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka. Zdjęcia jedynie przedstawiają je w jak najlepszej odsłonie, powodując zachwyt u klientów, tym samym zwiększając skuteczność procesu sprzedaży.

  Wydobądź niepowtarzalny charakter wnętrza

  Obróbka zdjęć wnętrz to innowacyjny produkt, który daje drugie życie zdjęciom, które bez edycji graficznej nie wzbudziłyby tak dużego zainteresowania klientów. Dzięki odpowiedniej obróbce zdjęć, możliwe jest wydobycie z fotografii niepowtarzalnego charakteru wnętrza. W ramach usługi klient otrzymuje zdjęcia w kolorze lub czarno-białe poddane ręcznej obróbce lokalnych elementów. Aby zachować nieskazitelny wygląd kadru, jest możliwość dokładnego retuszu zdjęcia, jeśli niektóre elementy są odbarwione lub prezentują nienaturalną kolorystykę.

  Co zawiera obróbka zdjęć wnętrz / architektury?

  Do zakresu prac wykonywanych w ramach obróbki zdjęć wnętrz/architektury zalicza się:

  • ustawienie odpowiedniego balansu bieli i odcieni;
  • ustawienie kolorystyki zdjęcia oraz profilu kolorystycznego;
  • ustawienie właściwego kontrastu;
  • wyostrzenie ogólne i lokalne;
  • kadrowanie i prostowanie;
  • redukcja szumów;
  • kolorowanie i odbarwianie elementów;
  • usuwanie niechcianych elementów;
  • wyrównywanie ekspozycji.

  Na stronie internetowej istnieje możliwość wyboru dowolnej liczby zdjęć, które mają być poddane usłudze obróbki zdjęć wnętrz. Profesjonalna edycja i korekta zdjęć apartamentów, pokoi hotelowych czy też innych wnętrz zadba o dobre pierwsze wrażenie i umocni dobry wizerunek firmy.

 • Obróbka pakietu zdjęć

  Kupując ten produkt, otrzymasz zdjęcia kolorowe lub czarno-białe wraz z opcjonalną ręczną obróbką lokalną elementów, która pozwala wydobyć z fotografii bardzo dużo, opcjonalnie lub dodatkowo można wybrać samo retuszowanie zdjęć.

  Retusz zdjęć w pakiecie

  W przypadku wybrania opcji obróbki zdjęć wraz z retuszowaniem, retuszowane jest 100 zdjęć (zazwyczaj zbliżenia / gdzie konieczne). Jest to wtedy typowy pakiet ślubny, z doświadczenia wiemy, iż nie ma potrzeby retuszować wszystkich ujęć w tym planów ogólnych, retuszuje się najczęściej zbliżenia, detale, sesje plenerową, zdjęcia z ślubu czy z przygotowań, podczas zabawy w większości przypadków więcej jest ogólnych planów jak zbliżeń.

  Jeżeli interesuje Cię większa ilość, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego w celu wyceny.

  W przypadku ujęć komercyjnych jeżeli zależy Ci na wyższej dokładności oraz jakości ujęć prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

  Obróbka ogólna zdjęć w pakiecie

  - ustawienie balansu bieli i odcieni - ustawienie krzywej kontrastu (czernie, cienie, biele, przepalenia) - ustawienie profilu kolorystycznego - ustawienie kolorystyki - ustawienie mieszania świateł - wyostrzanie - usunięcie winietowania, beczki, kadrowanie, prostowanie - redukcja szumu

  Obróbka szczegółowa zdjęć w pakiecie

  - odbarwianie elementów (np sukni, koszul itp) - kolorowanie elementów - ustawianie balansu bieli w poszczególnych planach - wyostrzanie lokalne - ujednolicanie kolorystyki skóry - usuwanie trądziku - wyrównywanie ekspozycji w poszczególnych planach jak i rozjaśnianie twarzy Retuszowanie ujęcia / retusz standardowy: - wygładzanie skóry (twarz, ręce, biust, plecy, nogi) - usuwanie niechcianych elementów Poniżej wybierz zakres prac oraz ilość pakietów (jeden pakiet to 300 zdjęć) które wgrasz celem obróbki zdjęć.